Формула рукоделия

Новости из сферы рукоделия, обзоры работ, новые приемы и способы. Рукодельницам на заметку.

Перший зарубіжний учасник виставки-продажу «Формула рукоділля в Україну 2012»

Друзі, дозвольте на короткий час відірвати вас від натхненного творчого процесу і звернути вашу увагу на календар. Сьогодні 19 січня 2012 року – день особливий з двох причин. По-перше, дозвольте привітати з Водохрещем! Бажаємо міцного здоров’я і твердого, як лід сьогодні на Дніпрі, терпіння. По-друге, хочемо поділитися гарною новиною – до виставки-продажу «Формула рукоділля в Україну 2012» вже приєднався перший закордонний учасник! Друзі, давайте привітаємо його в нашому колективі.
Знайомтеся, Freudenberg Vlieseline (www.vlieseline.de) – марочна продукція тільки від компанії Freudenberg, Німеччина. ТМ Vlieseline, ТМ Vilene, ТМ fliselina – це назви марочної продууції, флізелінових прокладок фірми “Freudenberg”, яка, маючи майже 60-річний досвід роботи, випускає найвідомішу і саму куповану в усьому світі флізелінову підкладку для промислового виробництва одягу і торгівлі.
Флізелінові підкладкові матеріали також використовуються для стабілізації деталей у виробництві одягу, для квілтів, печворку,  інтер’єру, для креативного і художнього рукоділля.
Не дивлячись на лютий мороз на вулиці, Оргкомітет виставки-продажу «Формула-рукоділля в Україну» активно працює. Нас зігріває тепло ваших сердець. Адже ми розуміємо ваші прагнення, бажання і мрії.
На сьогоднішній день учасниками виставки-продажу стали 58 компаній і майстрів. І це тільки початок …

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Updated: 07.05.2015 — 19:08

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Формула рукоделия © 2016. Design by idea RSS