Формула рукоделия

Новости из сферы рукоделия, обзоры работ, новые приемы и способы. Рукодельницам на заметку.

Підсумки головної зустрічі майстрів України

15-17 квітня 2011 творчий вернісаж «Формула рукоділля в Україні», організований компанією S-TEAM, вперше став місцем зустрічі представників світу рукоділля і хобі всієї України. Оцінити і побачити реалії та перспективи розвитку даного ринку за різноманітними напрямками і новомодними течіями прийшли 2853 відвідувачі у творчу “обитель” Києва — галерею «Лавра».

 

Серед учасників вернісажу на площі 740 кв. м були представлені лідери-виробники матеріалів для творчості: тканин, пряжі, бісеру, паперу та ниток, багетні майстерні, арт-студії та крамниці художників, індивідуальні майстри України та Росії.

Партнер вернісажу — проект «Штуки» представив найяскравіших представників handmade-індустрії, що вкладають в кожну роботу частинку своєї душі.

Родзинкою «Формули рукоділля в Україні» стали 52 (!) майстер-класи! 17 квітня в рамках вернісажу було оголошено Дитячою рукодільною неділею, і найменші майбутні генії змогли розкрити у собі нові таланти!

 

А про те, як перетворити улюблену справу на успішний бізнес-проект, відвідувачі дізналися на конференції «Інтернет-магазин рукоділля:  Запуск.  Робота.  Підтримка», яка пройшла 15 квітня в рамках ділової програми.

Одночасно з вернісажем «Формула рукоділля в Україні» відбулася виставка художніх матеріалів «АРТ Маркет». На одному майданчику зустрілися компанії, що виробляють витратні матеріали для рукоділля, майстри, які використовують ці матеріали для створення приголомшливих речей hand-made, просто аматори, які хочуть щось створити власними руками і покупці унікальних дрібничок.

Творчий вернісаж пройшов за підтримки журналу «Формула рукоділля», генерального інформаційного партнера «Вишивка. В’язання», генерального інтернет-партнера samodelki.com.ua, офіційного інформаційного партнера «Кругозір».

 

 

 

У рамках вернісажу було оголошено конкурс «Академія рукоділля» на кращу роботу в категоріях: вишивка, малюнок, прикраси, аксесуари, вироби з паперу. Кращі роботи, які набрали найбільшу кількість голосів на сайті www.formula-rukodeliya.in.ua, були представлені на творчому вернісажі.

Організаторів «Формули рукоділля в Україні» до цього часу атакують листи фанатів «Академії рукоділля». Хто ж вони — кращі з кращих у світі рукоділля України, обрані 15-17 квітня народним голосуванням в галереї «Лавра»?

Всі учасники конкурсу, чиї роботи відібрали на вернісаж, були нагороджені дипломами бакалавра «Академії рукоділля». Наймолодшого майстра — Ігоря Криворучка (13 років) організатори відзначили спеціальним призом.

 

А номінацію «Гран-прі» отримали:

Валентина Галич «Зимова симфонія»

Наталія Костенко «Тигри»

Ігор Ковтуненко «Точність — ввічливість королів»

Любов Покаржевська «Осіння симфонія»

Аліна Демченко «Андріївський узвіз»

 

Переможці отримали дипломи, абонементи на курси від компанії «Кругозір», сертифікат на отримання стенду на виставці «Формула рукоділля в Україні» (18-20 листопада) від організатора — компанії S-TEAM. Крім того, організатори розмістять фотографії робіт-призерів на сайті http://formula-rukodeliya.in.ua для продажу.

Дорогі хендмейдери, майстри і майстрині! Стежте за новинами на нашому сайті. Підкорюйте захоплюючий світ творчості й hand-made разом з «Формулою рукоділля в Україні»!

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ЛОТЕРЕЇ!

Серед відвідувачів усіх днів творчого вернісажу проводилася лотерея. Переможцями стали:

Вікторія Скрипка, Олена Прохорова, Анастасія Василенко, Валерія Балакірєва, Антоніна Лесіл, Ірина Біль, Віталій Батрун, Олеся Олійник, Ольга Горобець.

Просимо переможців звернутися за тел. (44) 45-426-45 в оргкомітет за подарунками від партнерів вернісажу — «Кругозір» і «Повітрулі».

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Updated: 07.05.2015 — 19:06

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Формула рукоделия © 2016. Design by idea RSS